Centralne odkurzacze

Strony związane z hasłem 'obrazy':

 • Ciekawe obrazy i reprodukcje »

  Witamy Państwa na naszej stronie firmowej Rumin - przedsiębiorstwa trudniącej się tworzeniem portretów lnianych. Produkujemy również reprodukcje, tryptyki, obrazy i pejzaże, a także ramy obrazowe. Pragnęlibyśmy przedstawić swoje autorskie prace, które zleciliśmy wspaniałym Polskim artystom po to, aby umożliwić rozprzestrzenianie się artyzmów i szansę dojścia jej do Państwa gospodarstw domowych, żeby już zawsze były nie tylko podziwiane, lecz również aby były chlubą i dekoracją pokojowego wystroju. reprodukcje Jako jedyny z największych krajowych producentów obrazów, posiadamy ponad trzysta pięćdziesiąt zastrzeżonych deseni, które są sławne i znakomite także w całej Europie Centralnej i Zachodniej, a dodatkowym atutem jest fakt, iż mamy w sprzedaży ręcznie malowane obrazy lniane, wykonane na indywidualne zlecenie, co nadaje naszym dziełom doborowy ton, jako, że nie da się namalować ściśle takiego samego obrazu dwa razy. Bardzo cieszymy się, iż renoma posiadania sztuki malarskiej na własność rośnie każdego roku, co pozwala nam urzeczywistniać swoje plany promocji sztuki, a Państwu dysponowania sztuką na własność. obrazy

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ART amator »

  Czy macie zainteresowania malarskie lub rzeźbiarskie? Zapraszamy więc uczniów wszystkich szkół, grup zawodowych, pensjonariuszy szpitali, zakładów psychiatrycznych, hospicjów, domów starców czy więzień. Jak najbardziej znajdzie się tutaj przestrzeń na przedstawienie działalności każdego regionalnego klubu, domu kultury i osiągnięć.jego wychowanków. Może dwa słowa - kredki pastelowe – nie pylą się tak jak kreda i dobrze przywierają do papieru - dają one efekty zbliżone do akwareli zwłaszcza jeśli stosuje się dobrej jakości papier akwarelowy. Maluje się nimi jednak znacznie łatwiej niż farbami akwarelowymi i można przy ich pomocy uzyskiwać bardziej zdecydowane krycie papieru.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy obrazy »

  Dzieła pochodzące z różnych epok. Możesz dowiedzieć się tutaj ciekawostek o sztuce i zobaczyć obrazy wybitnych twórców. Sztuka może stanowić ozdobę, jednak dla bardziej wnikliwych odbiorców będzie dawać więcej niż tylko wystrój. Nie trzeba być też do tego wybitnym znawcą i krytykiem sztuki. Oprócz wiadomej wartości intelektualnej i estetycznej, obraz może stanowić również lokatę na przyszłość. Nie jest drogo zainwestować w młodych twórców, a może się to zwrócić z nawiązką. Bądź na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w świecie sztuki.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obraz na płótnie »

  Strona, na której znajduje się baza materiałów o tematyce wystroju domów i współczesnych rodzajów ozdobnictwa, takich jak fototapety na ścianę i nadruki ścienne czy naklejki. Zadaniem witryny jest zgromadzenie wszystkich dobrych pomysłów na aranżację i dekorację wnętrza i udostępnić je wszystkim, którzy chcieliby wykorzystać tę bazę na własne potrzeby.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny »

  Fotografia Ślubna widziana kobiecym, subtelnym okiem znacznie różni się pod względem estetycznym od męskiego twardego reportażowego spojrzenia. Jej przewagą jest niezwykła wrażliwość na odczuwane emocje i kadrowane obrazy, skupia się na pięknie w ludzkich duszach, przeżywanych przez nich emocjach, okazywanych sobie uczuciach. Każda panna młoda na zdjęciach ślubnych chce wyglądać zjawiskowo i wyjątkowo. Sama będąc kobieta znam tą bolączkę i pokazuję swoje młode pary w sposób wyjątkowy. W fotografii ślubnej niezwykle ważny jest moment, emocje ale również poczucie estetyki, dobry warsztat fotograficzny oraz zaplecze sprzętowe. Do zdjęć ślubnych będzie Państwo wracać całe życie, warto dobrze zainwestować by cieszyły długie lata, stały się nieocenioną pamiątką dla potomnych.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • obrazy »

  Galeria obrazów Arte, oferuje Państwu współczesne malarstwo olejne. Prace autorskie oraz kopie obrazów wielkich mistrzów, takich jak: Tamara Łempicka, Gustaw Klimt, Vincent Van Gogh, Józef Chełmoński. Malujemy obrazy na płótnie. Posługujemy się różnymi technikami malarskimi. W galerii Arte, prezentujemy nie tylko kopie obrazów, ale rónież obrazy nowoczesne i nowatorskie, prace młodych artystów. Współpracujemy z utalentowanymi artystami, których indywidualne prace są dostępne w naszej galerii. Niepowtarzalne malarstwo do dekoracji wnętrz mieszkalnych. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • galeria obrazów »

  Nowoczesna galeria obrazów, Arte. Prezentujemy zróżnicowane tematycznie obrazy olejne. Malarstwo dostępne w wielu kompozycjach i trendach artystycznych. Obrazy nowoczesne, idealne do dekoracji współczesnych wnętrz i domów. Obrazy takie, ukazują nowatorskie abstrakcje, impresje uliczek miejskich, czy kompozycje surrealistyczne. Obok sztuki nowoczesnej, oferujemy również malarstwo tradycyjne, zawierające szereg odmiennych scen tematycznych. Obrazy malowane są, przy użyciu pędzla i szpachelki. Tradycyjne metody nakładania farby na płótno i werniksowania obrazów, czynią z nich niepowtarzalną ozdobę artystyczną, która wzbogaci każde mieszkanie. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »

Centralne odkurzacze